Ekonomik Yatak Bilgisi

Arkadaşlar herkese merhabalar, 
İnternetten araştırma yaparken bu siteye denk geldim ve böyle güzel bir sitenin oluşu beni çok mutlu etti. Soruma gelecek olursak bana 2 yıl önce AS tanısı kondu ve ben o günden beri normal her zamanki yatağımda yatıyorum. Fakat son birkaç aydır geceleri uyuyamaz oldum. Sürekli sabaha karşı ağrıdan uyanıyor ve bir daha geri yatamıyorum. Şu an çift kişilik yatak alacağım fakat öğrenci olduğum için 2500-3000 tllik yatakları almaya gücüm yok. Bana 1000-1500 tl arası iyi gelebilecek bir çift kişilik yatak önerisi olan var mı ? Not: Artık eşim de olduğu için çift kişilik almak zorundayım :)
Etiketlendi :

Yorumlar

• emosemos 1,262 Istanbul
    Öncelikle hoşgeldin.
    Ben yıllardır yatak problemi çeken biri olarak iki yıldır çare buldum diyebilirim.sabaha karşı ağrı ile uyanmalarım neredeyse geçti.kendi yatağımın üzerine ,(varsa yün yatak koyabilirsin)iki tane üst üstte yün yorgan koydum.inan çok iyi geldi bana.bence yatak almadan bir dene derim.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

arsenik deanggirardi alycecaperton cletalrfi millawagstaff zellahoward omercelik FatmaKIRICI frt1970 fakih Erol_Öztürk kezban73 zeyno3301