Ne olduğu belirsiz ağrılarım

124»

Yorumlar

• lafontainelafontaine Yükleniyor... 82 İstanbul
    McKaya dedi:
    Bir dermotoloji uzmanına görünmekte fayda var. Çünkü Rosa ya da Gül hastalığı ile kelebek hastalığı sık sık karıştırılır. Bunu ayırımını ancak hekim yapabilir. 

Rosa'da çene ve alında da kızarıklıklar olur.

Kelebek yani Lupus da ise burundan yanaklara doğru kelebek şeklinde kızarıklık görülür. Lupus AS ikle aynı aileden ciddi bir hastalıktır. Bence kremle filan geçiştirmeyin. Geçmiş olsun.
     Evet annemin rahatsızlığı da aynı bu şekilde karıştırılıyor. Onun kelebeğe de çok benziyor. Ama başka sıkıntısı olmadığı için kremler de iyi geldiği için üstüne düşmedi o. 
    Benim kızarıklıklar rosa gibi.kelebek değil bence burunda falan yok bir şey.
    doktora gitmekten o kadar yoruldum ki. Biri bende de aynısı var bişey değil geçiyor desin istedim galiba :D 
  • emosemos 1,262 Istanbul
    Ayrıca lupusda ,özellikle bileklerde beş kuruş büyüklüğünde kırmızı daireler ve ortası da beyaz olan lekeler oluyor.eklem ağrısı da cabası .(ablamdan biliyorum).
    Öyle kopya çekmek yok @ lafontaine :lol:
    Doğru doktora :)
    (1) Mery
  • emosemos 1,262 Istanbul
    Hemen hemen aynı durumdayız mehtap. Bende As'nin doktor tarafından ilk telaffuzundan sonra hemen farklı bir doktordan randevu aldım.  Cumartesi ona tekrar kontrole gidicem.  Benim fibromiyalji teşhisimi annem koydu ve buna sonsuz inanıyor şu an.  :))
    Daha önce yazdığınız bu cümleler güldürdü beni.ah bu annelerrr :D 
    Benimkide bana yıllar önce "bağlantı yerlerinde kopukluk var"demişti :D.kadın biraz daha zorlasaymış as olduğumu  bilecekmiş neredeyse.kopukluk yerine iltihap deseydi tamammış :dusun2:
    Yanında öhöö demeye korkuyorum valla.bana şöyle ters ters bakıp,git bi ciğer filmi çektir kesin ciğerlerinde sorun var diyor yaw :D
    Merhaba, maalesef yine ben :)

en son cildimdeki kızarıklıklardan bahsetmişim. Perioral dermatit teşhisi kondu. Rosacea ile benzer özelliklere sahip bir şey olduğunu söyledi doktor. Geçmedi ama umursamıyorum. Evet bebek cildime elveda yaşlanıyorum :smiley2:

asıl sorunum şu an sol bel kalça ve bacağımdaki ağrı. Tam olarak neresi ayırt edemiyorum ama gövdemi geri sarkıtmaya çalıştığımda çok acı hissediyorum. Sanki orda bir şey varmış gibi. Yine aynı garip psikolojiye girdim. Orada mekanik bir hasar olmadan bu kadar ağrıması mümkün olabilir mi benim aklım almıyor. As değil de fıtıkmışım gibi :) 

• McKayaMcKaya 2,564 İstanbul

Orada mekanik bir hasar olmadan bu kadar ağrıması mümkün olabilir mi benim aklım almıyor. As değil de fıtıkmışım gibi :) 

Aynen tarif ettiğiniz gibi mekanik bir problem olmadan şiddetle ağrır.
    McKaya dedi:

Orada mekanik bir hasar olmadan bu kadar ağrıması mümkün olabilir mi benim aklım almıyor. As değil de fıtıkmışım gibi :) 

Aynen tarif ettiğiniz gibi mekanik bir problem olmadan şiddetle ağrır.

İyi ki buralara yazıyorum. Geçen yıl ocak ayında bel mr ı çektirdiğimi okudum şimdi. Kalkıp yine çektiricektim unutup :) evet bir şey çıkmamış belde..
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

arsenik deanggirardi alycecaperton cletalrfi millawagstaff zellahoward omercelik FatmaKIRICI frt1970 fakih Erol_Öztürk kezban73 zeyno3301