Yeni üye

laraeklaraek 1 Yurtdışı
Herkese merhaba 
Burayı yeni keşfettim cok da gec kalmış sayılmam sanırım cünkü AS tanısı yaklasık iki ay önce konuldu.24 yasındayım.Herkes gibi benim de bunu kabul etmem zor.Hlab27 negatif.Reformer pilatese başladım.Sizler reformer hakkında neler düşünüyorsunuz? Beslenmenizin gerçekten hastalık üzerinde etkileri oldu mu? Herkese simdiden cok teşekkür ederim 

Yorumlar

• Merhaba; benim teşhisim tam konulamadı 1 senedir bu ağrıları çekiyorum.Bacaklarım belim kalçam ağrıyor. Bu hafta hacamat yaptırdım ilk gün bütün ağrım gitmişti sonra tekrar başladı. Sakroliakta ödem var onun dışında bütün tahlillerim temiz olduğu için 2 tane romotoloji doktorundan sende romatizma yok ağrı kesici kullan cevabını aldım. Bu hafta bende pilatese spora başlıycam. Ağrılarınızda azalma oldumu? Sağlıklı günler dilerim.
  • Merhaba geçmiş olsun size de bu hastalığa en iyi gelen şeyler yüzme ve pilates su an yüzmeye gitmiyorum fakat pilates yapiyorum her gün gerçekten o kalcadaki zonklayici ağrı hafifliyor rahatlıyorum bi süre.Kendinizi yormadan yapın ama eklemlere yük binince kaslar da yorulunca kaçınılmaz oluyor ateşli ağrı.ödem için kiraz sapı ve mısır püskülü çok iyi ödem söktürücü :)
  • Merhaba arkadaşlar bende 20 yıldır cekiyom bu agrıları gecmek bilmiyor bir türlü
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

Aukansu mehmetyurtkulu