Merhaba

elanurumelanurum 9 İstanbul
Merhaba

Yorumlar

• emosemos 1,218 Istanbul
    Merhaba @elanurum.eee nasılsın😀😀😀
  • elanurumelanurum Yükleniyor... 9 İstanbul
    Hiç iyi değilim hastaligima as derken birde karaciğer testlerimin alt ve ast nin ara ara yükselmesinden dolayı şimdi karaciğere takıldık ana ve asma degerlerim pozitif lupus yok ama antikorlar karaciğere saldiriyo olabilir dedi doktor ..biyopsi şart dedi ..biyopsi den ayrı korkuyorum sonucundan ayrı 😣
    Dilerim sonucun iyi çıkar elanur.biyopsiden korkma.benim çok yakın arkadaşıma ve iki çocuğuna iki yılda bir kontrol amaçlı (hepatit b hastalığından dolayı)yapılıyor.o bölge zaten uyuşturuluyor acı hissetmediklerini söylüyorlardı.sonrasında, iki üç gün kendine dikkat ettikten sonra sorun olmayacağını söyleyebilirim.
    As den daha önemli olan karaciğerinin üzerinde durmanı tavsiye ederim.sonuçlarını bizlerle paylaşırsan sevinirim
    Teşekkür ederim emos inşallah temiz çıkar sonucum ..ben hep özele gittim hastaligimla ilgili karne tatilinden sonra birde devlet Hastanesi'ne gideceğim bakalım onlar ne diyecek
    İyi bir gastroentolog araştır canım.hangi semttesin belki yardımcı olabilirim bu konuda.
    İstanbul Üsküdar
    Özel  mesaj attım .istersen bir araştır
    Tamam hemen bakiyorum
    (1) emos
  • Merhaba panik atak ve anksiyete bozukluğu rahatsızlığım var 15 gün önce sırtım agrıdı tutulma oldu sabah kalkınca yarım saat sonra geçen tutulma ortopediye gittim röntgen çektik benlik bi durum yok fiziğe git dedi fiziğe gittim anlattım psikolojik rahatsızlığımdan dolayı araştırma yaptıgım İçin sürekli ankilozan spondilit İ gördüm agrılarım ona uyuyordu o yüzden fiziğe bu olabilir mi dedim hayır olmaz dedi birkaç hareket yaptırdı Yok olmaz dedi sonra kan testi istedi d vitaminim çok düşük çıktı ben ısrarla o hastalıktan şüpheleniyorum diyince bana kafan rahat olsun dedi yapayım dedi hla b27 diye bir test yaptı sonuç negatif çıkacak merak etme dedi ve sonuç pozitif çıktı panik atağım tütmüş durumda şimdi kalça emarı istedi birde acık emar buldum çekildim yarın sabah götürecem ramatolog görecek dedi diğer crp sedmentasyon falan değerlerim normal çıktı . Kafayı yemek üzereyim sabahı nasıl edeceğim bilmiyorum tam kesin tanı nasıl konuluyor röntgende çıkmadı kalcamında sırtımında ama test pozitif. Önerebileceginiz ramatolog varmı İstanbul da fiyatlar da çok pahalı özelde eğitim araştırmalarda sıra Yok 🙁🙁
    Deniz geçmiş olsun sanada bende panik atak hastasıyım anlıyorum seni.benim teshisimde mr sonucunda kondu Dr iltihap goruyor ve tanıyı koyuyor ..devlet hastanelerinde romotolog bulmak ve randevu almak biraz zahmetli oluyor maalesef çok yoğunlar..sana özelden yazdım müsait olunca bakarsın 
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sarac ucqtresa mehmethakan konuksever01 Emrebal11896663 dengiz mrsnacak senay35 ambromea hazals oksitosin