Yardımcı olabilecek varmı

bsr78bsr78 8 Karabük
Merhaba sizinle paylaşmak istediğim bir konu var aynı şeyleri yaşayan bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. Öncelikle bir senedir sakroliakta mrda bulunan ödemim var. 3 tane romotoloji doktoruna gittim hepside bütün tahlilleri yaptılar. Mr da çıkan sakroliak ödemi dışındaki bütün tahliller temiz. 2 tane romotoloji doktorundan aynı cevapları aldım sende romatizma yok yada başlangıç ağrın oldukta ağrı kesici kullan. Son gittiğim prof seronegatif artrit teşhisi koydu ve kolsin ile salazoprine başlattı. Onları kullandığım 2 haftalık sürede ağrılarım ve sabah tutulmalarım geçti. 2 hafta sonunda cok kötü ilaç alerjisi oldum ve bırakmak zorunda kaldım. Bu aralar çok ağrım oluyor havalardanmıdır nedir bilmiyorum belim kalçam bacaklarım ayaklarım çok ağrıyor günde 2 3 ağrı kesici kullanıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Bu sakroliaktaki ödemden kurtulma şansı yokmu? Herkeze sağlıklı günler diliyorum.

Yorumlar

• ödemi atmak ile problem ortadan kalkıyorsa müthiş bir şey. ödem atılması ile ilgili epey bir bitkisel kür var, ayrıca detoks da yapabilirsin. geçmiş olsun.
  • omerrrromerrrr 57 Diyarbakır
    Son dönemlerin moda ilacı kolsin her şeye yazmaya başladılar...
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

FC55 murat efe tamel53m caseywenzel Harun etsukhovell adriaa20 dianndempster aslihalil Murat78 sevıl eker_hasan78 ILGIN