As ve Askerlik Yeni

namesut777namesut777 3 İstanbul
kategorisi Askerlik
Merhaba arkadaşlar geçen yıl askerlik için başvurdum ilk olarak askerlik şubesine gittim orada as hastası olduğumu belirttim.Daha sonra aile hekimine yönlendiririm aile hekimide beni marmara eğitim araştırmaya sevk etti . Oradaki doktor mr röntgen kan testi idrar testi hepsini yaptırdı sonuçlarına göre tsk evraklarına döktü Önem li olan mr (emar sonucu) deki  sol kalcada belirgin artrit ödem bulguları yazısı yeterliydi zaten. Doktorla konuştuğumda 2 yıl erteleme aldıktan sonra 3. Yılında muaf olursun dedi . Bu yıl icerenköydeki fsm hastanesinde 2. Ertelemeyi aldim .  Sizce neden 3 . Yıl bizi oyaliyolar sonuçta geçmeyen düzelmeyen sadece yavaslatilabilen bir rahatsızlığımız olduğunu çok iyi biliyorlar  . Prosedür gereğimidir neden dır çözemedim yorumlarınızı bekliyorum.  Yürüyüş , egzersiz , rantudil forte iyi geliyor bana 3 yıldır mücadeleye devam.  

Yorumlar

• McKayaMcKaya 2,550 İstanbul
    AS teşhisi kesin olana direk muaf veriyorlar zaten. AS belirtisi çok kesin değilse yanlış teşhis ihtimaline karşı erteleme veriyorlar.
  • namesut777namesut777 Yükleniyor... 3 İstanbul
    Hocam as teşhisi  kesinden kastın nedir . Sabah tutulmaları mr de sakroiliakda ödem bulguları bel sırt ağrıları gece uykudan uyandırmalar , röntgende dahi pelvis eklemlerinde daralmalar mevcuttur yazıyordu:) Neye göre kesinlik arıyorlar ne olması lazim iki büklüm kambur olmamızı mi ? McKaya dedi:
    AS teşhisi kesin olana direk muaf veriyorlar zaten. AS belirtisi çok kesin değilse yanlış teşhis ihtimaline karşı erteleme veriyorlar.

• Aynı dertten bende muzdaribim kardeşim bu sadece prosedür değil ayrıyeten doktorların heyetin inisiyatifine kalmış bişey forum içerisinde direk alan da var 3.seneyi bekleyen de biz de ki şanssızlık olsa gerek 3 yılım heba oldu. 10 güne 3. kez muayeneye gireceğim. 
  • arkadaşlar merhaba. 1 yıl erteleme aldıktan sonra tekrar muayene olma süreci nasıl ilerliyor ? Nere ilk nere gidecem sonra nere gidecem ? şimdiden teşekkürler herkese geçmiş olsun. @McKaya ; @Oğuzhan Çavdar
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

GONUL iskandinavruhu marilxpk drusib15 randecolson borakarsli madmax LeylaSezgin