İltihabın düşmemesi

Arkadaslar 3 aydır ne yaptıysam iltihabı düseremedim öneriniz var mı? Şu anda 22.6
---
3 ay içinde yükseldi daha önce 6.9 du...

Yorumlar

• ALLAH yardımcın olsun ömer abi hepimiz asnin birtakım sıkıntılarını yaşıyoruz benim sana naçizane tavsiyem.. akşamları son öğün olarak ev yoğurduna sarımsak doğrayıp yemen yanında da doyman için tam buğday ekmeği onun dışında omega 3 kullan. Ve zerdeçal ısırgan yaprağı  ve devedikeni bunların doğalını bulursan çayını iç bulamazsanda kapsül okarak kullan çok ama çok faydasını görürsün ve ALLAHın izniyle crp en düşer abi
  • omerrrromerrrr Yükleniyor... 50 Diyarbakır
    Sagolasin ibrahim Allah razi olsun. . . 80 gündür bugday ürünleri, hazir mayali yiyecekler 've paketlenmis gida tüketmiyordum son 25 gü nde bunlara ek olarak patates ve pirincte tüketmedim. .. glucosamine, omega 3, zerdecal kapsul ve d vitamini takviyesi kullanmama ragmen düsmedi. . . Isirgan ve kiraz sapi kürünüde symptom... Asil tuhaf olan diyete basladigimda crp 6,9 du sonra yükselmeye basladi. . . Dünden itibaren bugday ürünü tüketmeye basladim belki ters etki yapar crp düser. .. Sarimsakli yogurt bu aksamdan itibaren yapmaya basladim. . .
  • omerrrromerrrr Yükleniyor... 50 Diyarbakır
    Allah hepimizin yardimcisi olsun ibrahim. . .
  • Amin ömer abi bu hastalık insana çok şeyler yaptırıyor haklısın gerçekten abi
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

octopus444 Cevo huozen pzyjesus hallili38 Hafize1958 cande0850 medine-incisi metin.ozkal ramazan FatimaZehra barangocen zagorTenay20 ALİ2580 dere