ANKİLOZANLA SAVAŞI SONLANDIRABİLİRİZ

AhmetgunayAhmetgunay 12 İstanbul
UYGULADIĞIM TEDAVİ BENDE ÇOK BÜYÜK SONUÇLAR ALMAMI SAĞLADI EĞER BU DİĞER HASTALARDADA İŞE YARARSA  BU SAVAŞI KAZANDIK DEMEKTİR.
 LÜTFEN BUNU PAYLAŞMADAN ÖNCE BU HASTALIKLA İLGİLİ CİDDİ ÇALIŞMALAR YAPMIŞ MUZAFFER ÇETİNKAYA İLE GÖRÜŞMEK İSTİYORUM AHMET GÜNAY ***
«13

Yorumlar

• AhmetgunayAhmetgunay Yükleniyor... 12 İstanbul
    ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN BÜTÜN DİKKATİNİZLE BU YAZIYI OKUYUN !!! herkese merhaba.36 yaşındayım 4 yıldır bu hastalıkla savaşan biri olarak söylüyorum.... gribin ne olduğu hakkında bilgim de yok  nasıl tedavi edileceği hakkındada, ama ankilozan hakkında belki bilinen herşeyi öğrendim ve tedavi yöntemlerini uyguladım, endolden salazopyrinden kortizon inelerinden diyet programlarından ,yüzme egzersizlerinden tutun bitkisel kürlerlerden hacamattan sülük tedavisinden ne aklınıza geliyorsa yaptım.
    YAPTIĞIM BÜTÜN TEDAVİ YÖNTEMLERİNDEN BELLİ ORANLARDA SONUÇ ALDIM ANCAK SON UYGULADIĞIM DA İNANILMAZ SONUÇLAR ALDIM.EĞER BU BENİM GİBİ ANKİLOZAN HASTALARINDA AYNI SONUCU VERİRSE HERKEZE MÜJDE OLSUN ARTIK BU SAVAŞI KAZANDIK DEMEKTİR.BUNU HERKEZLE HİÇBİR MADDİ MENFAAT BEKLEMEKSİZİN PAYLAŞICAM.MUZAFFER ÇETİNKAYA İLE İRTİBATA GİRMEK İSTİYORUM.SİZE ULAŞABİLMEK İÇİN TELEFON NUMARAMI YAZIYORUM.
    AHMET GÜNAY ***
  • sevgilersevgiler 772 Eskişehir
    Gunaydin ahmet.umarim ciddisindir 
    ---
    Cunku hepimiz"sonunda buldum " diyen biri cikar diye bekliyoruz.en azindan Ben bu foruma o kisinin gelecegine inaniyorum 
    (1) efe14
    MERHABA  EĞER BENDEKİ SONUÇLARI HERKEZDE AYNI ETKİYİ  GÖSTERİRSE İNANIN BANA ARTIK AĞRIDAN UYKUSUZ GEÇİRDİĞİNİZ GÜNLER SİZİN İÇİN ARTIK KÖTÜ BİR ANI OLACAK AMA ÖNCE BUNUN HERKEZDE AYNI SONUCU VERİP VERMEDİĞİNİ İSPATLAYABİLMEK İÇİN GÖNÜLLÜ KİŞİLERLE BİR ÇALIŞMA YAPMAM GEREKİYOR ONUN İÇİN MUZAFFER ÇETİNKAYAYA ULAŞMALIYIM
    BEN ARTIK UYUMANIN YANİ REM UYKUSUNDA UYUMANIN GERÇEK UYKUNUN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM... 35 YAŞINDA OLUP 90 YAŞINDA Kİ  GİBİ DEĞİL 18 YAŞINDA GİBİ MERDİVEN ÇIKMANIN HEYECANINI YAŞIYORUM... ARTIK GECELERİ 30 KERE AĞRIDAN UYANIP SABAHA KADAR BÜTÜN ODALARDA AYRI YERLERDE YATIP GENEDE  UYUYAMAYIP SABAHTA YAŞAYAN ÖLÜ GİBİ DEĞİLDE SABAH 5 DE SANKİ YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ YATTIĞIM YERDEN UYANMANIN ŞAŞKINLIĞINI YAŞIYORUM VE BUNU HERKEZİN YAŞAMASINI İSTİYORUM BU AĞRILARI YILLARDIR ÇEKEN BİRİ OLARAK SÖYLÜYORUM EĞER BU YÖNTEM DİĞER ANKİLOZAN HASTALARINDADA BAŞARILI OLURSA  ANKİLOZAN HASTALARI BENİM HEYKELİMİ DİKECEKLER
  • monomono 5,355 Ankara
    MERHABA  EĞER BENDEKİ SONUÇLARI HERKEZDE AYNI ETKİYİ  GÖSTERİRSE ...
    Merhaba hoş geldiniz.
    Zaten AS de ki en büyük sorunlardan biride budur, birine iyi gelen gelen diğerlerine iyi gelmeyebiliyor, aynı etki herkeste aynı olmuyor, o yüzden daha sakin olursak herkes için daha iyi olur.
    Neyse takipte kalalım bakalım. 
    (2) Mery efe14
  • emosemos 1,232 Istanbul
    acikcasi merak ettik.paylassanizda bizde öğrensek  :wacko:
    Merakli takipteyim bende.
    BU KONUDA İYİ BİR ARAŞTIRMA VE ÇOK İYİ SONUÇLAR ALMIŞ MİKAİL ABİMİZ SAĞ OLSUN BENİ ARADI. ELİNDEKİ BİLGİLERİ VE HASTALIĞIN SEYRİ VE TADAVİ SÜRECİYLE ALAKALI ÇOK İYİ BİR İSTİŞARE YAPTIK.BELKİ BU KONUDA UZMAN DOKTORLAR BİLE BÖYLE BEYİN FIRTINASI YAPMAMIŞLARDIR.ÇOK VERİMLİ GEÇTİ.O DA BU KONUDA CİDDİ YOL KAT ETMİŞ.ONUN ARAŞTIRMA SÜRECİ MİKRO DÜZEYE KADAR İNMİŞ. BENİM TEDAVİYİ BULMA SÜRECİM BİLİNEN BÜTÜN TEDAVİ YÖNTEMLERİNİ DİSİPLİNLİ UYGUMA ŞEKLİNDE OLDU.KISMEN SÜLÜK TEDAVİSİNDE BELİRGİN İLERLEME KAYDETMİŞTİM AMA MEVSİM GEÇİŞLERİNDE GENE ATAK YAPIYORDU.BU SEFER BİRAZ TEVAFUK ESERİ OLDU.BUNUN ANKİLOZANA KARŞI BİLİNEN BİR BİLİMSEL HİÇ DONE OLMADIĞI İÇİN ÇOK ŞAŞKINIM. BELKİ ÇOK DUA ETTİM DUALARIM KABUL OLDU.BU KONUDA BENİM KULLANDIĞIM TEDAVİYİ KENDİSİDE UYGULAYACAK .İNŞALLAH ONDADA HATRI SAYILIR BİR İYİLEŞME GÖREBİLİRSEK O ZAMAN BU HASTALIĞIN  KÖKTEN ÇÖZEBİLECEK BİR  TEDAVİYİ BULMAYA RAMAK KALDI DEMEKTİR.EN KISA ZAMANDA GELİŞMELERDEN HABERDAR EDECEĞİM.
  • colleaq1colleaq1 27 İstanbul
    Abi sabırsızlıkla senden haber bekliyoruz.
  • monomono 5,355 Ankara
    Karışıklık olmaması açısından diğer konuda bu konu ile birleştirildi...

Not:
    @Ahmedgunay ;
    Mesajlarını küçük harflerle yazmanızı rica edeceğim.
  • McKayaMcKaya 2,548 İstanbul
    BU KONUDA İYİ BİR ARAŞTIRMA VE ÇOK İYİ SONUÇLAR ALMIŞ MİKAİL ABİMİZ SAĞ OLSUN BENİ ARADI. ELİNDEKİ BİLGİLERİ VE HASTALIĞIN SEYRİ VE TADAVİ SÜRECİYLE ALAKALI ÇOK İYİ BİR İSTİŞARE YAPTIK.BELKİ BU KONUDA UZMAN DOKTORLAR BİLE BÖYLE BEYİN FIRTINASI YAPMAMIŞLARDIR.ÇOK VERİMLİ GEÇTİ.
    İkinize de kolaylıklar diliyorum.
    Artık birinin heykelini dikelim arkadaslar.ve a.s. icin kullanilan bütün ilaçlardan kurtulalım.ve o gencecik yaşta bu hastalığa yakalananları bir daha hiç duymayalım.ve toplanalım diye istiyorduk ya.hep bir araya gelip işte bu kez kutlamak için toplanalım.neyyy? Hayalmi? Keşke olmasa.Allah büyüktür.hiç belli olmaz.ŞİFA bir yerlerde gizlidir.Çıkacağı gün gelmiştir belki.İNŞALLAH
    Mikaillll.kac gun surecek bu Ahmet le konustugunuz yontem.biraz tuyo verseydiniz  :saskin:
    (1) emos
    aynennn bende merak icersindeyim...hadi ama artikkk  :huh:
  • TheBegTheBeg 15 İzmir
    Daha yaşım genç bir ihtimal. Ne olursa denerim.
  • monomono 5,355 Ankara
    Arkadaşlar aceleci davranmayın, sabırlı olun derim.  Bu sitede böyle çok konular oldu, bize düşen beklemek. 

Ortada bulunmuş bir şey olmadığı gibi, ne türlü bir şey uygulanıyor onuda bilmiyoruz.
    ÇOK FAZLA BEKLENTİYE DE GİRMEYİN !...

AS nin kendi içinde zaten inişleri çıkışları olduğunu da biliyoruz. Bu türden bir durum bile olabilir. 
    Sonuçta istatistik tutmayan bir hastalığımız var ve birine iyi gelen ötekine kötü de gelebiliyor.

Sevgiler
  • mono dedi:
    Arkadaşlar aceleci davranmayın, sabırlı olun derim.  Bu sitede böyle çok konular oldu, bize düşen beklemek. 

Ortada bulunmuş bir şey olmadığı gibi, ne türlü bir şey uygulanıyor onuda bilmiyoruz.
    ÇOK FAZLA BEKLENTİYE DE GİRMEYİN !...

AS nin kendi içinde zaten inişleri çıkışları olduğunu da biliyoruz. Bu türden bir durum bile olabilir. 
    Sonuçta istatistik tutmayan bir hastalığımız var ve birine iyi gelen ötekine kötü de gelebiliyor.

Sevgiler
    abi beklenti değil zaten işin içinden yine bal çıkacak iksir çıkacak bak buraya yazıyorum. Bakalım bu sefer bala ne karıştırmışlar. Sülük tedavisi denildiği gibi bi nebze sonuç veriyor ama ya sülüğe önce bal yedirip sonra üzerimize koysak ? İyi fikir ? Şükürler olsun rabbime sonunda bulduk. Benimle irtibata geçin kurtulun. (aramayana söylemiyorum bile)

İşin en mikrosu normal insanların bilmemne hücresinde 2 anten vardı, bizim gibi HLA b27lilerde 3 anten. Zararsız organizmalar oradaki 3lüye tutunup iltihap ürettiriyordu. Tıbbın geldiği son nokta buydu. Bakalım arkadaşlarımız buna "uzman doktorların bile yapamadığı istişare sonucu" nasıl bi mikrobiyolojik çare bulmuşlar. Umutla beklemeye devam.
    (1) mono
    Beyler 13 gun olmus.size sesleniyorummmmm.mikailll ahmetttt.yokmu ilerleme.
  • Mikail ahmet sanırım iyi leşince bizleri unuttu.bugün doktora gittim .sonuçlarım cuma çıkıcak .doktor bna bu hastaligi takip eden bi yer var sonuçlarını göreyım seni orada devamli takip altında tutalim dedi.bugün biraz daha iyiyim.geçenlerde çok şiddetli agrılarım vardı .Rabbim hepimize şifa versin.
  • McKayaMcKaya 2,548 İstanbul
    doktor bna bu hastaligi takip eden bi yer var sonuçlarını göreyım seni orada devamli takip altında tutalim dedi.
    Doktorlar da hastaları trolliyor. Bir yer derken dedektiflik bürosunu mu kasdetti acaba?
    sibel sen hangi bölüme gidiyorsun.
    eger romotoloji degilse, doktorun bir yer dedigi romotolojidir diye dusundum
  • Ben fizik bölümüne gitmiştim.romotoloji de takip edecekler miş.sadece dedigi yerde as hastalarına bakıyolarmiş.ama önce sonuçlari bir görelim dedi..birde orda takip etsinler bakalım  :D
    (1) emos
  • BraweheartBraweheart 1 İstanbul
    Sibel hanım hangi hastaneye gittiniz axaba
  • ihsandemirihsandemir 4 Sakarya
    Selam 10 yıldır as hastasıyım son 4-5 yıldır humıra kullanıyorm ve artk ağrılardan kurtuldm fakat baskıya ve hareket kısıtlamasına çözüm yok farklı çözümler varsa lütfen paylaşalım geçmiş olsn
  • Selam arkadaşlar braweheart ben yıldırım beyazıt egitım ve araştırma hastanesine gittim.bugün sonuçlarımı aldım.as bende çok yavaş ilerliyormuş.d vitamini eksikligi varmiş .b12 düşükmüş.doktorun dedigine göre bu d vitamini eksikligide agrıyı tetiklermiş.bir hafta önceki ağrılarım yok çok şükür.rabbim tüm hastalara şifa versin.
    d vitamini icin vermistir mutlaka birseyler.onlari kullan bakalim.benim degerim 3 dü ve inanilmaz cokdu agrilarim gectigimiz yıl.şu aralar yine dustugune inaniyorum..b 12 icin de igeneler cok iyi geliyor.insallah degerlerin duzelince agrilarin hafifler sıbel..

• İnşallah emoş .gerçekten atak zamanlarında dayanılmaz oluyor agrılar.bu günlerde hergün agrı kesiciler yaptırdım.Rabbim affetsin isyan ettim.hatta anneme kızdım.neyi var neyi yok depolamiş bana.bi benmiydım senin evladın birazda öbür çocuklarına verseydin.hak geçmeseydi dedim. :)emoş sen kaç yıldır as hastasısın ve neler kullanıyorsun 
    canim benim, 20 li yaslarimdan beri agrilarim var ama o zamanlarda demekki azdı ki uzerinde durmadim.2010 da doktor doktor gezmeye basladim..gitmedigim bölum yapilmayan tetkik kalmadi.yetmezmis gibi  dort yil önce kemik tümoru teshisinide koydular.cok sukur yanlis alarmmıs  ama alti ay boyunca  yasadigimi tahmin bile edemezsin...o buyuk stresle gelen As atagi sayesinde teshisimi koyabildiler...acikcasi bu teshis bana bal baklava gibi geldi....evet cok agrilarim tutulmalarim var ama  dilimden  şukrumu  eksik etmiyorum....beterin beteri var diyerek ite kaka,aglaya  zırlaya hayata devam edecegiz inşallah.

bende ,anneme soylendigim yillarda malzemeden mi caldin diyordum. :D
    ama artık o espriyi yapmiyorum cunki  cok uzuluyor.basliyo bu sefer ,ben seni yoklukta buyuttum yok sut veremedim sut tozuyla mama yaptim .. :( soguk evlerde usumeyesin diye sicak kumlara sardim ve ardindan konuya babami dahil edip olanca hincini kusuyor. :(
    o yuzden birde zaten ayri sehirlerdeyiz mumkun mertebe hic birseyimi anlatmiyorum ..
  • canancanan 1 Ankara
    Ahmet bey bizimlede paylasırmısınız lutfen
  • Fkoptur97Fkoptur97 14 Ankara
    Sibel bende Yıldırım Beyazıta gidiyorum doktorun kim ? 
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

mesut ibrahimhagen egeus yvonnmountfor ursultgd jerolvanotter KILAVUZ iremsenol ÜKAS rasitsel JAWAA350