Uyku tutmayanlar

Arkadaşlar habersiz yoklama var.

@Mery burada
@emos burada
@Oğuzhan Çavdar burada

@Mikail düğünde
@sayin.net.admin nargilede
@mono şiir yazıyor
@M.Selim düğün rüyası görüyor

kalanları derin uykuda yazdım haberiniz olsun.

«13456710

Yorumlar

• emosemos 1,088 Istanbul
    burdayim herzamanki gece kuşluğumla  :huh:
  • monomono 5,146 Ankara
    Beden burada da ruhum kim bilir nerede, bazen de tam tersi oluyor. 

Sahi ben neredeyim  :))
  • sevgilersevgiler 720 Eskişehir
    Ben ruyalar alemindeydim mono.ama bi ara kalktim baktim yani.
    (2) mono Mery
  • monomono 5,146 Ankara
    Seninde benden çok farkın yok desene  :))
    gece dörtbucuk du ben yine :huh: 
    girip kontrol edeyim burayi dedim ama ses yapip uyandiririm diye korktum  :uyy:
  • M.SelimM.Selim 371 Bursa
    ahahahaha @McKaya abi efsanesin içine doğmuş :azn2:  o saatlerde harbiden kaynanamgildeydim :smiley2: :smiley2: :wink2: 
    Kayınçoyla beraber yemeğe davetliydik. Hani spor felan yapıyorum, yediklerime dikkat ediyorumya, dün resmen diyetin içinden geçtim :smiley2: bir dünya yemeğin üstüne neredeyse yarım kilo şerbetli tatlı çeşitleri felan, gören kıtlıktan çıktığımı zanneder. Uzun süren tatlı açlığının ardından dün resmen başım döndü o kadar tatlıyı yiyince :smiley2: 

Bu arada evlenmek çok güzel bir şey ama düğün hazırlığı cehennem, englısh home ve madame cocco dan nefret ediyorum :smiley2: 
  • Dün gece site de ki hikayeleri okurken uyuya kalmışım bende kendime diyorum ki iyiki bu siteyi bulmuşum okudukça daha fazla bilgi daha fazla umut doluyorum :)
    :huh: :huh: hele bi bakam dedim  asaiş berkemalmi .

@Oğuzhan  çavdar bak yine uyuya kalacaksın ablacığim.hadi doğru yerine  :D terlik geliyoooo ona göre
  • monomono 5,146 Ankara
    Siteye bak, kimilerinin uykusunu getiriyor, kimilerinin de gece kuşu ediyor.  :))
  • MeryMery 205 Osmaniye
    Gözlerim izin verdiği sürece aktif bir şekilde buradayım  :)  lakin ağrılarım olduğu zaman ruhen sizlerleyim dilimden düşmüyorsunuz :saygı:
    (2) emos mono
    mono dedi:
    Siteye bak, kimilerinin uykusunu getiriyor, kimilerinin de gece kuşu ediyor.  :))
    her drrde deva bir site.Allah razi olsun siz kuranlardan :rose:
    Evet.allah razı olsun herkesten.büyük moral merkezim burası.
    (2) Mery mono
    masallah masallah herkes uyuyorrr...iyi geceler
  • İyi geceler Ablacım :)
    Oğuzhan uyumamış.
    (1) emos
    gece sonradan gordum sevgi ...
    dur simdi bizim yaptigimizi yapiyor oguzhan.satir satir okuyordur siteyi.iyi de oluyor
  • Aynen Ablacım vakit buldukça buradayım. Yarın askerlik durumum belli olacak işte biraz heyecan yaptım galiba uyuyamadim yine :)
    insallah diledigin gibi olur oguzhan.
    haber ver bize mutlaka bende merak ediyorum .
    benim yarin icin  bir heyecanim yok ama bende burdayim gordugun gibi   :wacko2: 
    iyi geceler...
  • McKayaMcKaya Yükleniyor... 2,345 İstanbul
    @M.Selim'i yine uyku tutmamış.
    Yoksa bu haftanın programında Persan ve Taç perde mi var?  :) :)
  • efe14efe14 263 Bolu
    Erkes yat yoklaması almış :super: . Ben de sabah yoklaması yapayım dedim.
     Efe burda, ya diğerleri! kimse kalmamış. Kendimi Timurun huzuruna çıkan Nasrettin Hoca gibi hissettim bir an. O da ne Timur da yok makamında. :)) :)) :))
    Ama efe sende yoklamayi cok erken almissin.gece yatmaz sabahda kalkmaz emoş 'da burda. :saygı:
  • monomono 5,146 Ankara
    23 te yatıyorum, 08 de anca kalkıyorum. Gece fırsatım olmuyor yazmaya. 

Yalana bak, inanmadınız değil mi   :))   :))  

23 civarı yatarım.sabah 9 -10 civarı kalkarım.bu düzen bozulduğu o gün içmişte ayılamamışlar gibi günüm berbat olur
  • @emos ablacım ertesi yıla bırakıldı karar pek istedigim gibi olmadı sonuç ama buna da şükür :)
    (1) emos
    hadi hayirlisi diyelim oguzhan.dedigin gibi buna şukur.

bende gece en asagi 2 gibi yatip bir saat sonra hortlayanlardanim  :huh:
    sonra tekrar uyu uyuyabilirsen. sonrada  10.30 yada 11.00 gibi  uyanabiliyorum canlı cenaze gibi.
    yillardir cozemedim gitti bu uyku duzenini.  :(
  • efe14efe14 263 Bolu
    Ben uykumu bilerek düzenli saatlerde yapmamaya çalışıyorum. Bir gün 21 de, başka bünler ise 01 e kadar değişen saatlerde yatıyorum. Genelde en fazla 7 ortalama 5-6 saat uyumaya çalışıyorum. 
    Fazla uyursam o gün don don oluyorum ayrıca o günlerde vücudum bi kırgın oluyor.
    Her gece aynı saatlerde yatmayarak vücudun monotonlaşmasını engellediğimi düşünüyorum.  :saskin:
    Kalın sağlıcakla. 
    Bu arada Patron yine yok makamında. :) :)) :lol:
    (1) mono
  • Gece 1 e dogru yatis...Sonra 2-3 arasi buyuk oglanin tuvaleti gelir anneee diye bagirir.sonrasinda yattim uyudum derken 4-5 gibi kucuk oglan cagirir.ya su ister ya zombi korkusu basar.sonra yine udum demeye alarm calar benim adam namaza kalkar ama kendi bomba patlasa uyanmaz ben kaldiririm.sonra uykuya sira gelmez artik.okul hazirliklari...herkes gider evden ben kalirim uykusuzluktan asabi,yorgun,agrilarla cebellesen kadin...enbrelle 4. haftadayim bel tutukluk hissim gitti gibi ha egilip kalkmalar saga sola donmeler yine zortabii..yaa bu topuk agrisi,acisi beni mahvediyor ama sasirdim ne yapacagimi.igne sislikleri indiriyor diye duymustum benim el goz davul gibi hic fark yok henuz bakalim...sabah sabah uzun uzun yazdım basinizi agrittiysam affola.ben surekli yazamayan ama hep takibinizde olanlardanim.sevgi ve saygilar hepinize  :saygı:
    (1) mono
  • monomono 5,146 Ankara
    Mert Yagiz  işiniz zormuş hakkaten, kolaylıklar dilerim.  :(
    Topuk ağrısı için topuk yastıklarından kullandınız mı? çok ayakta kalmaktan da ağrıyor çünkü topuklar. 
    Eşimde sıkıntılıydı, dr. topuk dikeni filanda demiş lakin o yastıkları kullanalı bayağı rahatladı, evde dışarda her yerde giyiyor artık.

---

Bu arada kendi yalanıma kendim inanacağım neredeyse  :))
    evet mono.....hani koltuklarda sabahlayan mono nerde dedim okuyunca...duzene girdigini dusundum biran ve senin adina sevinmistim... :wacko:
    (1) mono
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sarac ucqtresa mehmethakan konuksever01 Emrebal11896663 dengiz mrsnacak