Naltrexone (LDN) tedavisi

13940414244

Yorumlar

• emosemos 1,283 Istanbul
    Mikail bu teklifi geri çevirme sakın ve hatta giderken banada haber et .bende çoluğu çocuğu,bebeyi böceği toplayıp geleyim😁
    @efe14 ; şimdiden bende araya sıvışıp teşekkür ederim😁
  • emos dedi:
    @efe14 ; şimdiden bende araya sıvışıp teşekkür ederim😁
    Araya sıvışma ne demek Emine Ablam. :rose:  :(
    Teklifim ilgilenen tüm forum arkadaşlarıma açıktır. :ara:
     İsteyen, yayla havasına ihtiyacı olan , dağ bayır gezmek isteyen, kafa dinleyip huzur arayan, :aaa:
     veee en önemlisi şimdi tam zamanı: şu sıralar suyun tadında içerken göknar, çam sakızı kokusu oluyor. Bence ciddi ciddi düşünmelisiniz. :wink:
    Az ağrısız günleriniz ve de Hayırlı Ramazanlarınız olsun. :super:
    Teşekkür ederim efe kardeşim.teklifinin samimiyetine gönülden inanıyorum ve inşallah diyorum.çok sağolasın.hayırlı ramazanlar olsun hepimize,sağlıkla sıhatle inşallah bayrama erişelim
  • emos dedi:hayırlı ramazanlar olsun hepimize,sağlıkla sıhatle inşallah bayrama erişelim
    Amin... :dua: :dua: :dua:
  • mikailtetikmikailtetik Yükleniyor... 390 Bursa
    Değerli gönül dostlarım malesef araştırmalarım ve deneyimlerim olumsuzlukla sonuçlandı, şu an için ldn ile devam, yeni bir şeyler bulursam mutlak bilgilendiricem
    Sağlık olsun mikail.çabaların için teşekkürler
  • Değerli gönül dostlarım malesef araştırmalarım ve deneyimlerim olumsuzlukla sonuçlandı, şu an için ldn ile devam, yeni bir şeyler bulursam mutlak bilgilendiricem

:-[   :-[   :-[   :mad:   :lol:   :agla: :wacko:
  • Cümleten iyi geceler arkadaşlar bundan yaklaşık 1 sene önce Mikail arkadaşımız sayesinde ldn yi duydum. Ve 4,5 miligram tablet olarak temin ettim O zamandan beri kullanıyorum fakat bende Majezik SR ağrı kesici ile kullandığımda işe yarıyordu
    Bundan yaklaşık 60 gün önce Güney Kore'de yaşayan arkadaşım bitkisel bir çay gönderdi ilk günden itibaren etkisini görmeye başladım Hem ldn yi  hem de majeziği bıraktım. Çok büyük faydasını gördüm hiçbir şekilde ağrım kalmadı aynı zamanda saçkıran hastasıyım Bonus olarak da saçların çıkmaya başladı bugün kan tahlili yaptırdım böbreklerimde ve karaciğerin hiçbir sorun yok. Çayın İçeriğini bilmiyorum Sadece arkadaşım %100 bitkisel olduğunu söyledi isteyen arkadaşlara ücretsiz numune gönderebilirim 2 gün kullanıp deneyebilirsiniz hem tecrübe etmiş oluruz Ben sizin sayenizde yaklaşık bir buçuk yıldır Ağrı Çekmiyorum benim de size bir faydam olursa ne mutlu adım Ahmet Sevinç telefon numaram XXXX XXX XX XX numune isteyen arkadaşlar WhatsApp'tan yazabilir

Yönetimin notu: Telefon numarası gizlenmiştir. İsteyen özelden yazabilir.
    Senin adına sevindim Ahmet.dilerim ağrısız günlerin devam eder.
    Çayın adını sanını yazarsan bi araştıralım bizlerde.
  • sevgilersevgiler 780 Eskişehir
    Aynen geçmiş olsun çayın adını bekleriz 
  • Çay bana açıkta toz olarak geldi , içeriğini arkadaşıma sordum satıcı söylemiyormuş.yüzde yüz bitkisel olduğunun garantisini veriyor.ben 60 gündür kullanıyorum,tüm kan sayımlarımı yaptırdım hiç bir sorun yok.isteyene özel mesaj ile gönderirim,  burdan resim ekleyemedim.bugunde crp ve sedim tahlillerim normal çıktı.ucretsiz numune için özelden adres bilgilerinizi gönderebilirsiniz
    Facebook ta bir sayfaya daha ayni seyleri yazdiniz.hatirladim.orda bir sonuca baglanmadi.yorumlar vardi.insanlar ister istemez güvenemiyor.
  • Facebook taki  olayı bende anlayamıyorum insanlar hem Şifa arıyorlar hem de Şifa bulan bir insan gördükleri zaman acımasızca üstüme geliyorlar. Ben bu forumda hiç tanımadığım halde Mikail arkadaşımızın tavsiyesi ile yurt dışından ldn yi temin ettim. Daha sonra Kore'deki arkadaşım sayesinde bitki çayını kullandım. Hem romatizma ağrılarından kurtuldum hem de saçlarım çıktı. Ben burada Facebook'ta söylemediğin bir şey söyledim. Isteyene ücretsiz numune gönderebileceğimi. Daha çok kişi tecrübe eder faydalı olup olmadığını hep beraber görmüş oluruz. Numune gönderdiğim kişilerle kan tahlil sonuçlarımı paylaşabilirim.
    Gramaj nedir kullanimi fiyati sizdeki iyi kötü etkileri neler tam yazarmisin 
  • Yaklaşık 300 gram 40 gün boyunca kullanılıyor. Her gece bir tatlı kaşığı yarım su bardağına karıştırıp içiyorum.ilk günden itibaren hiç bir ağrım yok. 1 hafta önce yaptırdığım tahliller de sedim ve CRP değerleri normal. Tek yan etkisi biraz kilo aldım. 40 gün kullanımdan sonra ara verilebilir Ben saçlarım çıktığı için devam ediyorum. 40 günlük Bedeli 200 TL isteyene ücretsiz numune gönderebilirim
  • Mrb @ahmets peki ne kadar süre kullanmak gerekiyor bu çayi belli bi süresi var mı? Içeriğine dair bir bilgi olsa iyi idi 😊
  • Romatizma için 40 günlük kür , daha sonrası için ağrı varsa kullan ağrı yoksa kullanma.iceriginden sadece naneyi anlayabildim.
  • Tmm anladim hocam teşekkür ederim.
  • 29 gün oruç tuttum.agrim yoktu.bayram bir başladı.gercekten artik bizim sorunuz.bagirsaklar.galiba.artik hergun oruç tutacağım.
  • ahmets dedi:
    Romatizma için 40 günlük kür , daha sonrası için ağrı varsa kullan ağrı yoksa kullanma.iceriginden sadece naneyi anlayabildim.
    ahmet kardesim tsk ederim çay için.allah razı olsun.geldi içtim walla çayı kargo öğlen gelmişti dayanamadım içtim şimdi de içtim tekrar akşamdan akşama içerim.bitene kadar.zannederim 5 gün gider.bakalim deneyelim bilgi aktarırım.
  • ahmet kardeş cayın içeriğini bilmiyorum.ne var.ama güney korede bir bitki var ki.akillara zarar.KORE GINSENG diye bir bitki kökü  akillaravzarar faydası var.ve bilimsel harfinden kanıtlanmış.nasa bile uzaya giden kişilere sadce ilaç olarak bunu veriyormuş.bu çayda bu var galiba.
  • ve japon nanesi diye biliniyormuş.inan bu tamam.ahmet saymakla bitiremediğim faydası bitki.okuyunca çok şaşırdım.
  • google den kore ginseng diye yazın şifalı bitkilerse herşey yaziyor
  • Evet doğru kardeşim , ıçindekiler :  zencefil,nane,kırmızı cinseng,zerdeçal, meyan kökü  ben 90 gündür kullanıyorum,  hicbir yan etkisini görmedim,  mide ağrısından dolayı haftada bir bardak zeytin yagi içiyordum artık içmiyorum,  ldn kullanırken az da olsa atak geciriyordum eklemlerin şişiyordu 90 gündür hiç atak olmadı , benim için en önemlisi majezik sr yi biraktim resmen mazejik bağıntısıydım , bu günüme binlerce şükürler olsun , senin adına da çok sevindim kardesim allah acil şifalar versin daha iyi olacaksın insallah , pazartesi günü 40 günlük göndereceğim.isteyen arkadaşlara ücretsiz numune gönderebilirim , mesaj ile irtibat kurabilirsiniz.
  • kore ginseng kadim orjinal olarak teymin edeceğim ahmet kardeş.saf kullanacağım.ilerleyen günlerde faydasını görürsem yazarım.yanlis anlama piyasada gerçek ginseng bulmak çok zor.cay olarak değil saf ginseng kullanacağım.
  • Tabi ki kardeşim gelişmelerden haberdar et bizi.
  • ahmets dedi:
    Tabi ki kardeşim gelişmelerden haberdar et bizi.
    ahmet abi çay gerçekten bana iyi geldi 3 günüm hiç ağrı kesiciye ihtiyaç duymadım.arti iştahım açtı.vücudum rahatladı.cayda şifa var.sana bunu tifonda da yazardım ama burdakiler sebeblensin.kullansinlar.kaybedecekelri birşey yok.
  • rabbim herkesin şifasını versin.insallah çok ızdırap li bir hastalık.
  • Amin kardesim , hepimiz şifaya kavuşuruz inşallah, senin adına da çok sevindim , pazartesi 40 günlük gönderiyorum , şimdiden geçmiş olsun.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

zehra franzzefp fannireeder zrmklaud sambarff mukarnas küçükDuygu mor