AS la 10. Yılımı Büyük Bir Şölenle Kutluyorum

12345679»

Yorumlar

• M.SelimM.Selim Yükleniyor... 488 Bursa

Bir önce ki postta arkadaşa yardimci olduktan sonra gelelim bana. Martın 16sından beri idari izinliyim. Saolsun şirket maasımi ödüyor. Bu surede hep evdeydim diyebilirim. İğnemi son 3 aya kadar kullandım. Son 3 aydir 1 kere kullandım o da gercekten kotu oldum. Kullanmama nedenimi soyleyecegim birazdan. Evde otururken vucudumda sacma sapan bir seyler cikmaya basladi. Et beni gibi. Neyse doktora gittim alinmasi lazim dedi. O gunden sonra igneyi vurmadim acaba ignedenmi dedim ama yok igneyle alakasiz cikiyor. Doktorlarimla konustum igneden bagimsiz virutik bir seymiş. Bu arada doktor alinmasi lazim dedigi gun engelli basvurusu yaptim. 5 kasima da fizik, kardioloji, göğüs ve dermatoloji gorecek. TAm 1 hafta önce ilk operasyona girdim ve bir kismi alindi, ayin 20sinde ikici operasyon. Bu nedenle ignemi kullanmiyorum. Enfeksiyon problemi yasamadim ilk operasyonda, ikincisi de ayni konforda olsun diye igne vurulmayacagim. Kasimin 5 inde girecegim engelli mevzusuyla ilgili şeyleri de buradan paylasirim. Çok ümidim yok acikcasi oran almakla ilgili ama şansımı deneyeceğim. Eski bir Telefondan zar zor yaziyorum yazim hatalari icin kusura bakmayin. Saglicakla kalin.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

roadends weldoforan fatimcardell vernaserra ferdi07 teodira20 şafak sibelelif stng Tufan