AS ile birlikte hangi rahatsızlıklarınız var? - ANKET

13

Yorumlar

• Bel fıtığı +prostatit
  • MeryMery 236 Osmaniye
    Nodüler tiroid+ güneş ışığına karşı alerji+gözlerde hassasiyetlik
  • Behçet Sendromu
  • Bel fıtığı hipofiz de kitle buna bağlı olarak ta hipogonadizm Hemoroid
  • omerrrromerrrr 57 Diyarbakır
    Ellerde titreme, gözlerde miyop ve astigmat ve başka bilmediğim bi çok hastalık... Yine de şükür...
  • Ara ara tekrar eden Uveit güneş ışığına karşı hassasiyet
  • dirgistsdirgists 8 İstanbul
    Ülseratif kolit, Tüberküloz
  • PincekPincek 72 İstanbul
    Bel- boyun fıtığı, Schögren, Haşimato, Raynaud, Lupus, Hipoglisemi, Osteopeni
  • PincekPincek 72 İstanbul
    McKaya dedi:
    Sevgili Mono ve Sevgi, benim de cildim ve saçlarım kimyasallara karşı çok hassas. Ellerimi sıvı sabunla yıkayamıyorum. Hemen kuruyor. Bildiğin köy işi zeytinyağı sabunu kullanıyorum. Saçlarım da bir ara çok dökülmeye başladı. Uğraşip didinip kepeği ve dökülmeyi kesiyorum, berberde veya seyahatte bir kere değişik şampuanla yıkasam hoop tekrar başa dönüyoruz. Hekime de gittim. Özel medikal şampuanlar verdi. Ama devamlı kullanamazsın, bir müddet kullanıp bırakacaksın dedi. Bilyorsunuz ben reklam yapmasını sevmem (!). Bir gün yine zeytinyağı sabunu alırken bir şampuan gözüme çarptı. Doğal vs. diyordu. Onun sarımsak şampuanından aldım. 15 gün içinde kepeği de dökülmeyi de kesti. 2 yıldır kullanıyorum. İlk kez bir kozmetik üründen bu kadar memnun kaldım. Bir İzmir firması olduğu için her yerde bulunmuyordu. Artık webden satıyorlar. Ben şampuanın yanısıra bir kaç değişik yağ da aldım. Ürünleri buradan inceleyebilirsiniz. Teşekkürler Mecitefendi.
    Benim saçlarım yok olurcasına dökülüyordu, özellikle yanlar kel sayılır, doktor akşam saat 9'da selenyum kullan dedi. Bir miktar faydasını gördüm. 
  • hemşir29hemşir29 1 İstanbul
    Üveit-Belfıtığı-migren-Anksiyete
    Sağlikciyim birde :)
    Terzi kendi sokugunu dikemezmis.
  • monomono 5,405 Ankara
    Umudumuz sağlıkçılardı onlarda fos çıktı, biz zaten fos  :silly:
  •  :D 
  • fisun87fisun87 2 Muğla
    Hipotiroid ve fibromiyalji
  • Emrebal11896663Emrebal11896663 9 Çanakkale
    Arkadaşlar bende citti alerjim var doktor kıronik ültiker dedi ama as dan dolayı oluyor sizdede oluyormu? 
  • muhtesemmuhtesem 7 Istanbul
    üveit,katarakt,böbrek yetmezliği,gastrit,safra kesesinde polip,böbrek taşları,böbrek kistleri,gut artriti,romatoid artirit , hipertansiyon,karaciğerde yağlanma,aşırı sinirlilik
  • malülen emekli olabilirmiyim arkadaşlar
    Vergi indirimi alıp emekli olabilirsin.
    ---
    Boyun fıtığı belde daralma 
  • ARZU123ARZU123 26 İstanbul
    Bel fıtığı...şeker..tansiyon...kanserli çıkan troid nodüllerim ama hepsi yani troid bezleri komple temizlendi 1 sene olmadı ameliyat olalı.Gözlerimde alerji arada bir enfeksiyon kapıyor gözlerim..
  • lafontainelafontaine 87 İstanbul
    McKaya dedi:
    crohn,haşimato,bel ve boyun fıtığı,hipofizde 1 cm'lik kitle,araknoid kist 
    Bu cevap üstüne anket göçer.
     Sevgili @McKaya,
    Öncelikle geçmiş olsun. Araknoid kist ile AS arasında bir ilgi var mıdır? onun dışında crohn teşhisi nasıl kondu?

• McKayaMcKaya 2,593 İstanbul
    @lafontaine bir yanlış anlaşılma olmuş. Saydıklarım benim değil @ece arkadaşımızın rahatsızlıkları. 
    Aranoid kist ile AS arasında bir bağlantı yok.
    Crohn teşhisi ancak kolonoskopi ile konulabilir. Oradan alınacak örneklerin incelenmesi gerekir.
  • taflantaflan 29 Samsun
    tansiyon,kolostrol ve migren,sinizüt ve stres,kulak uğultusu,göz kuruluğu....
  • klc000klc000 58 İstanbul
    Bel ve boyun fıtıkları, irritabl barsak sendromu(hassas bağırsak sendromu), migren
  • astım kasık fıtığı çift taraflı
  • ozgurgokceozgurgokce 1 İstanbul
    Ben de glokom ve reyno hastalığı var. As ile bir ilgisi var mıdır acaba ?
  • tabutlartabutlar 3 Şanlıurfa
    As ve alerjik astım var
  • gscgsc 23 Kastamonu
    Benim  sağ bacağımda eklemde çapraz bağlarda yırtık, menisküs içten yırtık ve AS. den dolayıda ödem var. en azından hala ayakta durabiliyorum. Doktor ameliyat olmam gerektiğini söylüyor. Bu konuda önerileriniz var mı?
  • EzgogoEzgogo 3 Ankara
    Bel fıtığı ve hipotirodi
  • muhtesemmuhtesem 7 Istanbul
    Gut artriti, üveit, safra kesesi polip, böbrek kistleri,böbrek taşları, kronik böbrek yetmezliği, mantar,hiper tansiyon.
  • Proktalgia fugax nedeni bilinmeyen kalça içi kramp (ALLAH DÜŞMANIMA VERMESİN)
  • alskskaalskska 59 Bilecik
    Bagirsak sıkıntı var. İlaçları kullandigimdan beri var.  sulu büyük tuvalet yapıyor . Katı olmuyor 
  • AysekoAyseko 53 Kocaeli
    alskska dedi:
    Bagirsak sıkıntı var. İlaçları kullandigimdan beri var.  sulu büyük tuvalet yapıyor . Katı olmuyor 
    Kullandığınız ilaç bağırsak sorununu tetiklemiştir. Benim bağırsak sorunlarım da helikobacter pylori için kullandığım antibiyotikle birlikte başlamıştı. İlaçlar bağırsak hastalıklarının atak yapmasına neden oluyor.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

zehra franzzefp fannireeder zrmklaud sambarff mukarnas küçükDuygu mor