KOLON HİDROTERAPİ ,DETOKS ,BİOFOTON ,REİKİ

arkadaşlar herkese merhaba ... başlıkta yazdığım tedavilerin hepsini gördüm hemde 3 ay hemde 7000 tl param gitti hemde tıp doktoru yurt dışında master yapmış 8 tane belgesi var. avrupa sağlık enstitülerinden.karşınıza çıkarsa kesinlikle yaptırmayın delik deşik oldum 3 ayım gitti  7000 tl gitti.anam ağladı.3 ayda kesinlikle iyleşeceksin dedi.bak hoca 20 yıllık... as liyim kullanmadığım ilaç ot kök kalmadı haberin olsun şu an tnf aşamasına gelmişim dedim.maddiyatı geçtim doktor birde artislik yapıyor... 3.ayın sonuna geldik bende tık yok üstüne birde as atak yaptı kilitlendim.doktor sanki ben iyleşmek istemiyorum suçu benim üstüme atıyor..bana şıhlardan şuhlardan bahsetmeye başlayınca jeton düştü.paramı ver hoca dedim , günlerden cuma tamam bugün yoğunum pazartesi gel sekreterden 7000 tl ni al.gittik herkes toplanmış doktora küfr edip beddua okuyor doktor tabelasınıda alıp sırra kadem basmış.ALLAH BUNUN GİBİ İNSANLARIN BELASINI VERSİN ÇOCUKLARINDAN ÇIKAR İNŞALLAH... BEN AS Yİ İYLEŞTİRİRİM DİYEN BİRİSİ KARŞINIZA ÇIKARSA 7 SÜLALESİNİ ARAŞTIRIN.SEVGİLER SAYGILAR..

Yorumlar

• Burda bu yazıyı geçen yıl okumama rağmen şu anda 3 haftadır bu şekilde bir tedaviye başladım..Bu yazıyı okuyup neden böyle bir tedaviye başladım ondanda bahsediyim..

3 ay önce abim birkaç kişinin olduğu bir mecliste bir adamın konuşmalarına tanık olmuş..

Adam konuşmasında arkadaşına eşinin romatoid artrit hastası olduğunu sabah eşinin parmakalrını kendisinin yarım saat uğraşarak açtığını, hastalıktan çok muzdarip iken bir doktor tarafından uygulanan tedaviyle  5-6 ay içerisinde  büyük oranda iyleştiğini anlatmış..Abimde dayanamayıp bnm için o doktorun ismini ve numarasını almış.

Bir ay önce ısrarla gitmemi istedi..Ben ismini araştırdıpımda alternatif tedavilerin birçoğunu uygulayan bir klinikle karşı karşıya oldumu anladım..bu tedavilerden bişey çıkmaz dedim..birine şifa olmuyan başka birine şifa olabilir diyerek gitmem konusunda ısrar edildi. hatta kendisi tel açıp randevu aldı..

Doktora şikayetlerimi anlattım..Geçirdiğim dizanteri sonrası bağırsak yapımın bozulduğunu, bütün yediklerimden aldığım gıda yanında ağır metalleinr sindirilmemiş yiyeceklerin kana karıştığını, bağışıklık sistemi tarafından bu durumun savaş sebebi sayıldıgı söyledi..Ve vücuttaki fazla metalin organlara zarar vermemesi için vücut tarafından eklemlere atıldığını söyledi..Sonuç olarak;

Kan örneğimi pahalı bir test için İzmire gönderdi..yediğim gıdalardan duyarlılık olanlar,alerjim olan ilaçlar,düzgn çalışmayan organlar , bundan sonra başıma gelebilmesi ihtimal olan hastalıklar hakkında çok detaylı veriler veren bir test olduğundan bahsetti.

test sonuçları tam bir dram , bir insanın yaşaması için gerekli olan ne varsa hayatımdan 5-6 aylığına sildi..ekmek,peynir,süt,çay,kuzu eti,sucuk,siyah çay,badem antep fıstığı vs vs..iki tane ağır metal, aşırı toksidite ,eksik vitaminler,hormonlar komik geliyor ama psikolojikdurumum hakkında bile ayrıntılı bilgi verilmiş..En dikkatimi çeken sakral bölgede fazla olmak üzere eklemlerde enerji kaybı yazmışlar . Yazmayla bitmiyen 4 sayfa test sonucu geldi..

Toksinlerden arınmak ve organları uyarmak düzgün çalışmasını sağlamak için akupuntur,bağırsaklar için kolon yıkama akabinde bağırsaklara ozon 3 haftadır devam ediyoruz.. aç karna anti fungal ilaç ve prebiyotik toz verdiler..

önce temizleyip düzenleyip  sonra vitaminleri hormonları yerine koyacaz..inşaallah büyük oranda iyileşme sağlıyacaz dedi.. kolonları 9 seans sonucunda hala temizliyemedik..kolonlar birikmiş yapışmış atıkları vermiyor..kimi 4 kez olunca çözülüyor kimi 15i buluyor dediler..kalbimizi bozmadan dayanmaya çalışacağız artık..

ağrılar nasıl hastalık ne durumda sorusuna cewvabım aynı gittiğim gün gibi..doktora söyledim ..bu kadar tedavi ve terapi sonrası iyleşme kaydemediğimiz ilk hastasınız ..inanın bana 7 yaşında ra tanısı almış bir hastamız ekim ayında geldi ve şu an çok rahat bir durumda dedi..hatta kendi kız kardeşinin 3,5 yıl önce hacettepede  ra tanısı aldığını onunda 3,5 yıl sonunda ra'dan tamamen kurtulduğunu anlattı.bu bağışıklık hastalıkları bir kısır döngüdür ve kısır döngüyü bozacak bir yol mutlaka vardır onu bulacaz inş. dedi..ve benden panoramik diş filmi istedi  :wacko: son olarak,pazartesi günü yine tedavi var ve diş sonuçlarına bakacak..Yarıda bırakmış olmamak için biraz daha ısrar edeceğim..son iki kolon yıkama seansında bağırsaktaki atıklar çözülmeye başladı,gelişmelerden haber ederim..belki kısa vadede değilde uzun vadede önemli gelişmeler olacak diye umut ediyorum... forumdaki arkadaşları bilgilendirmek için bu kadar uzun yazıyorum..hepimiz yaşadıklarımızı denediklerimizi anlatalımki bir fikir sahibi olunsun..Herkese acil şifalar
  • Merhaba Ankara'da Dr. Servet Ünsal Tıp Merkezi'nde Bay ve Bayan doktorlar tarafından yapılıyor.
    Özellikle geçmeyen baş, bel ve karın ağrılarına ve migrene, sedef hastalığına, akneye, romotolojik ve psikiyatrik hastalıklara,
    geçmeyen gaz, kabızlık ve şişkinliğ olan hastalara bilimsel olarak tavsiye edilmektedir.
    Ben kendime yaptırdım ve yaptırmaya devam edeceğim.
    Bu hastalık gruplarına tavsiye ederim.
  • McKayaMcKaya 2,551 İstanbul

Sayın Dr. Salih Uzun.
    Reklam faturasını sizin adınıza mı keselim yoksa çalıştığınız Servet Ünsal Tıp Merkezi adına mı?
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

Aukansu mehmetyurtkulu